Firemní catering

Pracovní večeře ve slavnostnější atmosféře zahrnuje 2-3 chody (polévka, hlavní jídlo, zákusek) a může být doplněna o zábavný kulturní program.

Může být součástí jakékoli akce jako doprovodný program a nejčastěji je hostům k degustaci připraveno víno, sýry, káva, čokoláda, sushi, doutníky nebo tvrdší alkohol. Samozřejmostí je školený sommeliér, který vás rád do všeho zasvětí.

Bývá běžnou součástí společenských akcí a není u něj tolik podstatné prostředí, kde probíhá. Připraven může být v tovární hale, na louce i v kanceláři, proto je vhodným řešením pro tiskové konference, dny otevřených dveří, kongresy i rozmanité kulturní akce. 

Chcete v pauze mezi přednáškami, školeními nebo semináři dobít baterky? U coffee breaku je proto nejdůležitější kvalitní káva a rychlé vydatné občerstvení.

Soukromá akce

Oslavte kulaté jubileum nebo překvapte děti narozeninovou oslavou. Bez stresu a starostí a to i u Vás doma.

La Ruelle ja místo, kde se střetneme s moderním desingem a nádechem Francie.

Zajišťujeme nejen gastronomii, ale pomůžeme Vám i se samotnou organizací celé události.

Catering

Připravujeme pouze čerstvé suroviny od ověřených lokálních dodavatelů, kvalita surovin je pro nás prioritou a to vše okořeníme zkušeným a milým personálem. Žádné plané řeči a sliby, co zmizí jak pára nad hrncem.

Sledujeme nejnovější trendy v gastronomii a rádi vás jimi ohromíme. 

Sledujte nás online

Kontakt

La Ruelle Restaurant

Zeyerova 347/4
Moravská Ostrava
721 00

  • info@laruelle.cz
  • +420 734 206 756

Copyright © 2018 La Ruelle | Powered by Vojtech Rajdus